[STRONA GŁÓWNA]

 Imprezy ::  NADCHODZĄCE, OBECNE I OSTATNIE  |  DZIAŁO SIĘ  |  ZAPROSILI NAS  

ZAPROSZENIE

W Domu Literatury, Warszawa, Krakowskie Przedmieście 87/89 wystawa malarstwa młodych twórców: Urszuli Łojko (ASP Warszawa) i Kacpra Znosko (Uniwersytet Świętokrzyski - Wydział Sztuk Pięknych). Otwarcie 12 listopada 2010 o godz. 19. Wystawa czynna do 31 grudnia w godzinach 10-19. Organizują, zapraszają i pozdrawiają: aktyw Galerii Nigdy-Nigdy i artyści.

Urszula Łojko
ur. 1985 w Warszawie. Obecnie dyplomantka Wydziału Malarstwa ASP w Warszawie. W roku 2008 obroniła na UW pracę licencjacką o etyce i estetyce kiczu. Laureatka Wyróżnień Rektorskichw ASP. Autorka prac w dziedzinach: malarstwo sztalugowe, rysunek, struktury i działania wizualne, ceramika, filc, tkanina artystyczna, obiekt, instalacja przestrzenna. Udział w wystawach indywidualnych oraz kilkunastu wystawach zbiorowych, Współpracowała m. in. z Fundacją Kultury i Sztuki PRO-ARTE, Galerią Aula, Galerią Działań, Galerią Nigdy-Nigdy.

Kacper Znosko
ur. 1984 w Warszawie. Studia na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego Jana Kochanowskiego w Kielcach. Uprawia malarstwo, fotografię, projekt graficzny. Laureat konkursu na znak 40 lecia kieleckiej uczelni, (niegdysiejszego Uniwersytetu Świętokrzyskiego) i konkursów fotograficznych. Prace Znoski prezentowane były m.in. w Galerii Nigdy-Nigdy.

Zobacz na Facebook-u

 
O nas
Ubi Leones
Imprezy
Wystawy
Muzyka
Ludzie
Galeria
Kontakt
Linki

Aktualności:
 2012-04-21:
12 kwietnia - 12 maja 2012 - na Mazowieckiej w Galerii Korekta wystawa Doroty Brodowskiej: Ogrody trzeciego tysiąclecia - recyklony i punkolaże
DZIEJE SIĘ
(c)2009-2012 NIGDY-NIGDY.  Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  Ostatnia modyfikacja: 2012.08.29.